Kim jesteśmy

Fundacja The Excellence World Foundation

Nasza fundacja jest oparta na pasji, rozwoju i zaangażowaniu w poprawę życia społeczności na całym świecie. Nasze zaangażowanie jest podstawowym składnikiem do stworzenia właściwego fundamentu i promocję pozytywnych zmian.

Image

Nasze Projekty

Fundacja The Excellence World Foundation jest stworzona w celu wspierania różnych wartości na świecie, w ramach projektów międzynarodowych związanych z kwestiami charytatywnymi. Nasza fundacja jest oparta na pasji, rozwoju i zaangażowaniu w poprawę życia społeczności na całym świecie. Nasze zaangażowanie jest podstawowym składnikiem do stworzenia właściwego fundamentu i promocję pozytywnych zmian. Fundacja The Excellence World Foundation jest napędzana przez powyższe wartości, a my dołożymy wszelkich starań, aby reprezentować je w pracy naszych specjalistów w fundacji. Chcemy skupić się na trzech głównych projektach:

 

Image

Rozwój Społeczeństwa

Człowiek działa codziennie w celu poprawy swojego życia społecznego, pracy i zarobków. By zachować balans, człowiek opróczskupiania się na własnych osiągnięciach, jest w stanie również skupić się na tysiącach ludzi, których spotyka ubóstwo i bieda. Sama społeczność nie są w stanie zapewnić edukacji niektórym dzieciom, a nawet zapewnić podstawowe składniki życia społecznego. Obszar działalności fundacji The Excellence World Foundation chce być odpowiedzialny za poprawę życia.

Image

Równouprawnienie Kobiet

The Excellence World Foundation skupia się na wzmacnianiu pozycji kobiet, ze względu na równość płci i udowodnienie, że kobiety są drogą do osiągnięcia multi-sukcesów. Przez działalność fundacji chcemy równouprawnienia kobiet, by mogły swobodnie dążyć do sukcesu, by posiadały zbilansowane życie w domu i w pracy. Fundacja jest po to, by zachęcić i zaangażować kobiety do innowacyjnych projektów, które podtrzymają ich szanse oraz będą promować pozytywny wizerunek kobiet biznesu.

Image

Projekty i Programy Specjalne

Obszar działalności Projektów i Programów Specjalnych skupia się na społeczności generalnie, a przez to rozwiązuje globalne problemy, m.in globalne zrozumienie i szanowanie mniejszości narodowych czy różnic kulturowych. Projekt ten, ma na celu rozwiązanie przyczyn ubóstwa, kwestii zdrowotnych oraz praw człowieka. Projekty i Programy Specjalne są odpowiedzią na najczęstsze problemy w dzisiejszych czasach, które chcemy zmienić, poprawić i zobaczyć efekty naszej pracy w międzynarodowej fundacji.

Search

+880 322448500 Beverly Boulevard Los Angeles