The Excellence World Foundation

Kariera

Kim jesteśmy

Fundacja The Excellence World Foundation

Nasza fundacja jest oparta na pasji, rozwoju i zaangażowaniu w poprawę życia społeczności na całym świecie. Nasze zaangażowanie jest podstawowym składnikiem do stworzenia właściwego fundamentu i promocję pozytywnych zmian.

Image

Dziękujemy za zainteresowanie pracą  na rzecz The Excellence World Foundation.

Fundacja koncentruje się na trzech obszarach m.in. Rozwój Społeczny, Równouprawnienie Kobiet oraz Programów i Projektów Specjalnych dotyczących takich obszarów, jak opieka zdrowotna, edukacja, a także współpraca międzynarodowa. Fundację tworzy profesjonalny zespół ludzi, który poświęceniem, ciężką pracą i cieszący się dobrobytem, chce pomóc i polepszyć stan kraju.

 Chcesz dokonać zmian i zobowiązujesz się do pracy w kreatywnym środowisku? Pamiętaj, że naszym celem jest ulepszanie świata. Praca w The Excellence World Foundation wymaga wysokiej jakości projektów wymagających zaangażowania i efektywności oraz możliwości dotarcia do osób spoza granic kraju.

Jeśli masz pasję do filantropii i silne przekonanie, że można dokonać zmian w świecie, będziemy zachwyceni, aby pracować z Tobą na temat naszych projektów.

Dziękujemy za zaangażowanie oraz w celu zdobycia więcej informacji, prosimy o przesłanie swojego CV oraz list motywacyjny na adres: excellencefoundationpl@gmail.com.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Search

+880 322448500 Beverly Boulevard Los Angeles